Zapraszam Cię do mojej Pracowni

Doświadczenie zawodowe i ogromne zamiłowanie do sztuki fryzjerskiej zrodziły potrzebę stworzenia salonu, w którym klient otaczany jest szczególną troską. Wierzę, że każdy zasługuje na dobro, szacunek i osobiste zainteresowanie.

Pracownia Mazurkiewicz to miejsce stworzone z miłości do pięknych i zdrowych włosów.

Miejsce, w którym możesz napawać się sztuką malarstwa artystycznego i relaksować przy dźwiękach pianina.

Atmosfera ciszy i spokoju sprzyja dzieleniu się moim doświadczeniem zawodowym i tworzeniem indywidualnych form dostosowanych do potrzeb włosów klienta.

Co wyróżnia moją Pracownię

Indywidualne podejście

Każda z Was jest inna. Każda wyjątkowa. Posiadacie pomysły, wizje i pragnienia. Swoją paletę technik strzyżeń i koloryzacji dostosowuję do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Najlepsza jakość produktów

Poznaj światowe marki zrzeszające fryzjerów na całym świecie. Misją tych firm jest dbanie o środowisko naturalne oraz produkcja kosmetyków bez siarczanów, parabenów czy SLS.

Profesjonalizm
i Kreatywność

Moje 20-letnie doświadczenie budowałem kończąc ponad 5-letnią edukację w Warszawie. Szkoliłem się w Polsce i za granicą. Kocham włosy kręcone, koloryzację Flamboyage i Air Touch.

Moje usługi

Klikając na każdą usługę, możesz zapoznać się ze szczegółami, obejrzeć przykładowe zdjęcia lub wideo z realizacji.

Koloryzacja

Technicznie rzecz ujmując koloryzacja polega na emigracji Twoich pigmentów. Naturalne pigmenty zwane melaniną możemy wydobyć z wnętrza włosa, podmienić lub uzupełnić ich brak.

Pielęgnacja

To oczyszczenie Twojej skóry głowy, odbudowa wewnętrzna warstwy włosa i ochrona przed czynnikami zewnętrznymi. Pielęgnacji nie należy mylić ze stylizacją.

Strzyżenie

Włosy kręcone wymagają innej techniki strzyżenia niż włosy proste. Można to robić na sucho i na mokro, uwzględniając takie czynniki jak rodzaj włosa, kształt głowy i potrzeby klientki.

SPA dla włosów

Spa dla włosów to kompleksowa pielęgnacja w pigułce. Składa się z masażu skóry głowy, maski regeneracyjnej na włosy i sauny z ozonoterapią i ultradźwiękami.

Rekonstrukcja Olaplex

Polega na odbudowaniu mostków dwusiarczkowych, które stanowią szkielet włosa. Układ mostków odpowiada za ich wytrzymałość, skręt oraz elastyczność.

Fryzjerstwo męskie

Pomyśl o stylu, który podkreśla Twoją indywidualność. Dobrze dobrany zarost czy retusz siwych włosów jest odpowiedzią rynku na potrzeby współczesnego, zadbanego mężczyzny.

„Włosy to piękno. Włosy to emocje. Włosy to nasze dziedzictwo. Włosy mówią, kim jesteśmy, gdzie byliśmy i dokąd zmierzamy.”

/Madame C. J. Walker/

Kilka słów o mnie

Moja historia

Fryzjerstwo to moja pasja. Kocham to, co robię i nie wyobrażam sobie innego sposobu na życie...

Swoje doświadczenie wykorzystuję, by stworzyć fryzurę dopasowaną do osobistych potrzeb każdego, kto gości w mojej Pracowni.

Po 20 latach spędzonych w zawodzie moja miłość do pracy z włosami osiągnęła kolejny etap. Z jednej strony – mocna stabilizacja, którą dało mi solidne wykształcenie i doświadczenie zdobyte podczas pracy z mistrzami fryzjerstwa w Warszawie, Tokio i Kuala Lumpur. Z drugiej – głód wiedzy, otwartość na nowe rozwiązania i chęć wyjścia poza standardowe ramy usługi. Bo to właśnie tworzenie czegoś zupełnie nowego sprawia mi największą radość. 

Moi klienci piszą

Scroll to Top