Pielęgnacja

Peeling skóry głowy

Prawidłowa pielęgnacja skóry głowy polega na dokładnym oczyszczeniu jej z martwego naskórka oraz pobudzeniu krążenia krwi bardzo ważnego dla pobudzenia porostu włosów. Skóra głowy jest narażona na działanie nie tylko czynników zewnętrznych takich jak kurz, zanieczyszczone powietrze, ale również używane produkty do stylizacji – lakiery, pasty czy suche szampony. Dokładne oczyszczenie jest pierwszym i podstawowym krokiem w procesie pielęgnacji.

Botox Thermo Repair

Jest to usługa przeznaczona dla poprawienia wewnętrznej i zewnętrznej struktury włosa. Aktywne składniki botox’u odbudowują włosy suche, zniszczone i matowe przywracając im naturalną witalność. Ponieważ jest to produkt w 100% wegański, dlatego może być stosowany przez kobiety w ciąży i dzieci, które mają problem z rozczesywaniem swoich włosów.

Regeneracja włosa porowatego/kręconego

Zabieg regeneracyjny przeznaczony jest do odbudowy włosów wyjątkowo uszkodzonych działaniami chemicznymi (np. rozjaśnianie) i fizycznymi (działanie ciepła prostownicy, suszarki), łamliwych i pozbawionych elastyczności. Dlatego idealnie sprawdza się na włosach kręconych, które z natury są suche i trudno je rozczesać. Jeżeli podstawowa pielęgnacja to stanowczo za mało i potrzebujesz odbudować włos od wewnątrz, to zapraszam Cię na zabieg regenerujący włosy mocno porowate. Składniki aktywne takie jak masło kokosowe, wzbogacone w aminokwasy, komosę ryżową i białka serycyny oraz aminokwasy lamelowe doskonale zmniejszają porowatość, hamują łamanie i w efekcie otrzymujemy miękkie i błyszczące włosy. Powtarzając zabieg zwiększa się jego efektywność. 

Keratynowe prostowanie włosów

Zabieg ten jest przeznaczony dla osób, które tęsknią za wygładzonymi, wręcz prostymi włosami. W zależności od Twoich preferencji po zabiegu możesz mieć zredukowane puszenie się włosów, głębsze ujarzmienie w postaci redukcji objętości lub nawet zupełnie wyprostowane włosy na okres 2-3 miesięcy. Zabieg można wykonywać bezpośrednio po koloryzacji, nie zawiera formaldehydów, aldehydów ani parabenów. Najnowsza technologia pozwala na wykonanie zabiegu bezpośrednio po koloryzacji, co nie wpływa ujemnie na stan włosów. Po zabiegu można korzystać z basenu, związywać włosy i koloryzować. 

Scroll to Top